Beste Tamara,
Hier is weer een ontwerp. Ik heb verschilleden elementen in één beeld gevangen. Je ziet een druppel in die druppel zit een hart verwerkt en aan de onderkant zie je een golf. Water en een goed en zuiver hard, zijn een belangrijke basis voor een gezond leven.
Ik hoor graag wat je van deze variant vindt.
Met vriendelijke groet,
Bas van den Hout
LOGO BRANDING - SPA SPORT HOTEL ZUIVER
- Contest holder: zuiveramsterdam
- Category: Logo design
- Status: Ended
- Files: File 1, File 2, File 3
Start date: 04-10-2011
Ending date: 31-10-2011
It all started with an idea...
A short, interactive guide helped them discover their design style and clearly captured what they needed.
Brandsupply is a platform where creative professionals and businesses collaborate on unique projects and designs.
Clients looking for a new logo or brand identity describe what they need. Designers can then participate in the project via Brandsupply by submitting one or more designs. In the end, the client chooses the design they like best.
Costs vary depending on the type of project — from €169 for a business or project name to €539 for a complete website. The client decides how much they want to pay for the entire project.
Hier is het logo nogmaals, maar nu met de tekst eronder.
Beste Tamara,
Ik ben ermee aan de gang gegaan en heb er meer dynamiek in gebracht en meer beweging. Je ziet een druppel die herhaalt wordt en daardoor een vorm vormt, waardoor het een mandala wordt. Ook heb ik er beweging in gebracht, omdat het leven ook constant in beweging is.
Ik heb gekozen voor veel lijnen en vormen binnen het logo, met uiteindelijke doel toch rust uit te stralen. Dit wat je zou kunnen zien als een evenwichtige levensstijl.
Ik benieuwd of u er nu enthousiaster over bent.
Met vriendelijke groet,
Bas van den Hout
Geachte heer/mevrouw,
Bij deze mijn inzending voor uw bedrijf. Bij mijn ontwerp ben ik uitgegaan van de lotusbloem, omdat deze bloem symbool is van zuiverheid. Door het gebruik van de kleuren heb ik geprobeerd een fris en rustgevend beeld te creëren. Voor het lettertype heb ik een lettertype gekozen, zonder haakjes en oogjes, om het geheel in balans te houden en zodat ze samen in evenwicht zijn.
Ik ben benieuwd wat u er van vindt.
Met vriendelijke groet,
Bas van den Hout
Beste Bas,
Dank voor je inzending! Erg mooi rustgevend en strak logo. Echter denk ik dat we niet voor een lotusbloem moeten gaan, vanwege het feit dat dit model dan niet uniek voor zuiver is. Het idee vindt ik overigens wel goed, maar het verteld niet voldoende het verhaal.
Gr. Tamara
Beste Tamara,
Bedankt voor je snelle reactie. Ik zal proberen een abstractere vorm te creëren die dezelfde rust uitstraalt.
Met vriendelijke groet,
Bas van den Hout
Nederland
België
France
Deutschland
Österreich
United Kingdom